Adnet Media -
lielākais tiešsaistes reklāmas tīkls Baltijas valstīs

ADNET MEDIA ir lielākais tiešsaistes reklāmas tīkls Baltijas valstīs, apvienojot apmeklētākos un populārākos portālus vienā pirkšanas platformā, kur var reklamēt Jūsu uzņēmuma pakalpojumus vai produktus.

 

Latvijā ADNET reklāmas tīkls var sasniegt  pat 85% reālos interneta lietotājus, kuri pārlūko gan personālos datorus, gan mobilos tālruņus Lietuvā mēs sasniedzam aptuveni 90%, bet Igaunijas ADNET tīkls sasniedz 65% no faktiskajiem interneta lietotājiem mēnesī.

 

Jau 20 gadus  tirgū mēs piedāvājam kombinētus risinājumus digitālajā reklāmas vidē. Piedāvājam arī  iespēju mērķtiecīgi virzīt reklāmas un sasniegt noteiktu auditoriju:  vīriešus, sievietes, jauniešus, konkrētas apkaimes iedzīvotājus, segmentēt to pēc lietotāju interesēm

Baltic

Adnet Media kopā ar vadošo ziņu portālu Latvijā –  DELFI,  ir daļa no vadošās mediju grupas Baltijā EKSPRESS GRUPP. Mēs strādājam  pie kopīgiem projektiem. Mums uzticas daudzas Latvijas mediju aģentūras, veiksmīgi plānojam un īstenojam kampaņas to klientiem.

Adnet Media  ir ne tikai lielākais reklāmas tīkls, bet arī visredzamākais  –  11 no mūsu tīkla vietnēm ierindojas 30 labāko skaitā Latvijā. *

 

*Avots. Gemius audience, 2019

Baltic
18
GADIEM KRĀTA PIEREDZE
250+
MĀJASLAPAS
± 3000
KAMPAŅU GADS
± 700
KLIENTI

ADNET MEDIA projektu vadītājs palīdzēs klientam atrast piemērotākos reklāmas kanālus, produktus, arī konsultēs reklāmas materiālus izveidē, ja tas būs nepieciešams. Projektu vadītājs cītīgi sekos līdzi reklāmas kampaņai visos posmos:  pētīs, analizēs un optimizēs kampaņu, lai nodrošinātu  vislabāko rezultātu.

Katrai kampaņai rūpīgi tiek atlasītas web lapas, atbilstoši tās kontekstam, auditorijai vai reklāmdevēja uzstādījumiem.

Katram unikālam lietotājam reklāmas banneri  tiek attēloti ierobežota daudzumā (frekvencē), tādejādi nodrošinot unikālo lietotāju nepārklāšanos dažādas lapās un panākot daudz efektīvāku banneru attēlošanu.

Kampaņas tiek optimizētas vadoties no reklāmdevēja kampaņas mērķa uzstādījuma, banneru eksponēšana tiek realizēta tur,  kur ir labākie rezultāti.